Firmamız

Kristal Fikirler Reklam Ajansı 2006 yılında kuruldu. Kuruluşundan bugüne İzmir, Bodrum, İstanbul, Ankara ve Marmaris'te yer alan pek çok yerel, ulusal ve uluslararası markanın hedef kitlelerine, profesyonel düzeyde pazarlama iletişimi çözümleri sundu. Kristal Fikirler'in temelinde özgün, doğru, yaratıcı ve değerli fikirler yatar. Hedef kitlenizle etkili, akademik ve sürdürülebilir yaratıcı süreç doğrultusunda iletişim kurmak bizim en önemli işimiz.

 

Bizimle Çalışmalısınız Çünkü:

Biliyoruz, çevrenizde pek çok tanıdığınızın oğlu kızı gelini damadı vs. reklamcı, ayrıca tanıdık matbaacılarınız da size tasarım hizmeti verebiliyor, ya da bir üniversite öğrencisine üç-beş kuruşa istediğiniz işi yaptırabiliyorsunuz.  O halde neden bizi tercih etmelisiniz?

1. Bizi tercih etmeniz için en önemli konu PAZARLAMA UZMANLIĞIMIZ: Modern pazarlama konusunda yüksek akademik eğitimimiz ve bunu yıllardır tüm projelerimize başarıyla uygulamamız. Hoş ve boş tasarımlardan, herhangi bir stratejik bakış açısına sahip olmayan tasarımlardan sıkıldıysanız, size sürdürülebilir, doğru hedef kitleye hitap eden, doğru metinlerle oluşturulmuş, profesyonel hizmet sunalım.

2. BİLİMSELLİK & SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK: Size uzun yıllar tasarım fotoğraf ve video desteği yanı sıra pazar danışmanlığı da veriyoruz. Hedef kitlenizle uzun ömürlü doğru iletişim kampanyaları planlıyoruz. Rakip analizleri ve diğer pazarlama çalışmaları ışığında iletişim hizmetlerimizi şekillendiriyoruz.

3. TEK NOKTADAN ÇİZGİ ÜSTÜ KALİTE : Fotoğraf, tasarım, film ve diğer tüm hizmetlerin tek noktadan koordineli olarak yönetimi hem firmanızın kurumsal görünümünü üst düzeye taşıyacak, hem de iş koordinasyonu anlamında size kolaylıklar sağlayacaktır. Bu durumda yapacağınız  emek-zaman-bütçe tasarrufunu bir düşünün...